Ušní svíce

590 Kč 30 min

Ušní svíčky spolu s masáží hlavy představují přírodní terapii a prevenci při mnoha obtížích. Svíce jsou vyrobeny z kvalitního včelího vosku a můžou být napuštěny i vonnými silicemi. Používáme je jako podpůrnou léčbu při nemocech dutin, při rýmě, při bolestech hlavy a migrénách, při nespavosti, při přepracovanosti a únavě a samozřejmě k čištění uší.

Darovat

Průběh masáže a doporučení

Masérka vás uloží na bok a přikryje dekou tak, aby vám bylo teplo. Položíte si hlavu na polštář. Svíčka se zavede do ucha a zapálí. Nemusíte se obávat stékání vosku, vše je bezpečné, plamínek pomalý a stálý. Vlivem hoření svíce vzniká mírný podtlak a tzv. „komínovým efektem“ se odstraní nenásilně nečistoty z ucha. Současně dochází k prohřátí hlavy a jsou stlačovány energetické body na hlavě klienta. Je to báječný a uvolňující zážitek.

Svíčka se nechá dohořet těsně nad uchem, kdy ji masérka vyjme a může vám ji rozbalit. Sami si můžete zkontrolovat kolik a jaký druh nečistot se nacházel ve vašem uchu. Nyní je čas se otočit na druhý bok a absolvovat stejnou proceduru s druhým uchem.