Masáž lávovými kameny

1190 Kč 60 min
1785 Kč 90 min

Navozuje báječné pocity úlevy, relaxace, dokáže navodit pocit absolutního klidu a uvolnění. Pro svoje účinky je ve světě velice žádaná. Určitě si dokážete představit příjemné teplo pravých lávových kamenů, které svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy ve Vašem organismu, působí blahodárně na Vaší mysl a zaručeně uvolňují zatuhlé svaly.

Oleje lisované za studena

Při masáži lávovými kameny používáme špičkové oleje za studena, které výše uvedené účinky této masáže mnohonásobně zesilují. Každý klient na sobě může pozorovat skvělé uvolňující účinky masáže ještě několik dní po této provedené masáži. Lávové kameny, které používáme, mají nejvyšší kvalitu, aby vyzařovaly optimální energii a akumulovaly potřebné teplo, které dokonale uvolní tělo, mysl a zbaví Vás stresu a napětí. Tlak těchto nahřátých kamenů umožňuje teplu proniknout hlouběji do svalů a do kloubů.

Okolní tkáň, která je vystavená teplu, se může nápadně zbarvit. Toto zbarvení je způsobeno zvýšeným krevním průtokem, kdy je lokálně zvýšený kapilární tlak a krev opouští své stabilní místo. Také se zvyšuje počet červených a bílých krvinek - každý jeden stupeň zvýšené vnitřní teploty zvyšuje metabolismus organismu o 10–15 %.

Darovat